Nationaal pupillen toernooi 2016

geplaatst: 19-06-16

Gisteren, zaterdag 18 juni 2016, is op de skeelerbaan van De Westereen het Nationaal Pupillentoernooi 2016 verreden. Jeugdige rijders uit het gehele land, in de leeftijd van 6 t/m 13 jaar, hebben gestreden voor een plekje op het podium. Voor deze groep rijders is het Nationaal Pupillentoernooi het officieuze Nederlands Kampioenschap, aangezien voor de jeugd er geen NK verreden wordt. De opkomst was massaal, meer dan 160 rijders. Onder prima omstandigheden is het toernooi verreden. Van Skeelervereniging Ids hebben er in de diverse categorie├źn 15 leden meegedaan met allen prachtige resultaten. Onderstaand een opsomming van de resultaten van de jeugdleden van Skeelervereniging Ids. Met de hulp van de vrijwilligers van Skeelervereniging Ids is er weer een prachtig toernooi van gemaakt.

Uitslag jeugd van SV Ids:

Pupillen 4 meisjes:
2. Janneke Gommers, De Westereen
3. Yfke Zuidersma, De Triemen
7. Auli de Bruin, De Westereen
9. Femke de Roos, De Westereen

Pupillen 4 jongens:
2. Rinze Jan de Bruin, De Westereen
3. Nils Wagenaar, De Westereen

Pupillen 3 meisjes:
13. Yanouk Zijlstra, Twijzelerheide
16. Nine Brecht Oosterhof, Engwierum

Pupillen 3 jongens:
5. Steijn Wagenaar, Kootstertille
7. Riemer Jan Zuidersma, De Triemen

Pupillen 2 meisjes:
1. Marieke de Vries, Grijpskerk
2. Mayke Vriesinga, De Westereen
12. Froukje Zuidersma, De Triemen
31. Eline Nauta, De Westereen
32. Tieneke Gommers, De Westereen

Met dank aan Theo Boonstra hieronder enkele foto┬┤s van de wedstrijden.

Kledingsponsors

previous next

Meer informatie over skeeleren? info@skeelerverenigingids.nl

Contact

Skeelervereniging IDS
Sportloane 4a
9271 VA De Westereen

info@skeelerverenigingids.nl

Gerealiseerd door Nextstep Design, Kollum