Finale Powerslide Inline competitie 2018 in De Westereen

geplaatst: 07-09-18

Woensdagavond 5 september 2018 is op de skeeler/-wielerbaan van De Westereen de finale van de Powerslide Inline competitie 2018 verreden. De Powerslide Inline competitie is de skeelercompetitie van de 3 noordelijke provincies. In deze competitie worden wedstrijden verreden in alle leeftijden. Na wedstrijden in Haulerwijk, Alteveer, Ten Boer, Baflo, Nijelamer en Surhuisterveen was de afsluiting van 2018 in De Westereen. Ondanks slechte voorspellingen, en in een groot deel van het land ontzettend slecht weer, was het in De Westereen droog en zonnig. En daarmee dus ideale wedstrijd omstandigheden.

Stipt om 18:00 uur was er de aftrap met de pupillen 4 en 3. Een wedstrijd over respectievelijk 400 en 800 meter. Vervolgens pupillen 2 over 1600 meter, pupillen 1 over 2800 meter. Bij de junioren een wedstrijd over 15 minuten en 1 ronde. De senioren reden maar liefst 40 minuten en  ronde.

Skeelervereniging IDS mag terugkijken op een zeer geslaagde wedstrijdavond. Het afgelopen jaar is met name de jeugdafdeling van de vereniging weer gegroeid. En ook bij deze wedstrijd veel IDS leden aan de start. De vele toeschouwers hebben sportieve wedstrijden gezien. De top 3 per categorie en de uitslagen van de IDS rijders:

Pupillen 4 meisjes:
1e Geeske Elzinga, De Westereen

Pupillen 3 meisjes:
1e Janneke Gommers, De Westereen
2e Savannah Gjaltema, Engwierum
3e Yfke Zuidersma, De Triemen
4e Lize Romy Elzinga, Opende
5e Lisanne Kloosterman, Kollumerzwaag
6e Ymke Weening, De Westereen

Pupillen 3 jongens:
1e Nils Wagenaar, Kootstertille
2e Thies Germ Looijenga, Tytsjerk
3e Hidde Jensma, Engwierum

Pupillen 2 meisjes:
1e Yanouk Zijlstra, Twijzelerheide
2e Anouk Aalders, Haulerwijk
3e Nine Brecht Oosterhof, Engwierum
4e Ilse Ijnema, Twijzelerheide

Pupillen 2 jongens:
1e Rinze Jan de Bruin, De Westereen
2e Lars Dijck, Nes
3e Jayden van der Veen, De Westereen

Pupillen 1:
1e Mathijs de Boer, Visvliet
2e Steyn Wagenaar, Kootstertille
3e Robin Metz, Leeuwarden
6e Eline Nauta, De Westereen
10e Riemer Jan Zuidersma, De Triemen

Kadetten:
1e Sanne Oosterwijk, Lelystad
2e Marieke de Vries, Grijpskerk
3e Mayke Vriesinga, De Westereen
9e Froukje Zuidersma, De Triemen

Junioren/Senioren:
1e Harm Visser, De Westereen
2e Ids Bouma, Oudehaske
3e Mike Dogterom, Hallum
5e Jelmar Hempenius, Burgum
6e Joren Bos, Kloosterburen
10e Gerrit Terpstra, Leeuwarden
16e Jouke Douma, De Westereen
24e Henny de Vries, Broeksterwoude

Kijk hier voor alle uitslagen

Kledingsponsors

previous next

Meer informatie over skeeleren? info@skeelerverenigingids.nl

Contact

Skeelervereniging IDS
Sportloane 4a
9271 VA De Westereen

info@skeelerverenigingids.nl

Gerealiseerd door Nextstep Design, Kollum