Competitie

 

Inline-skate wedstrijden 2017

Wedstrijden in Zwaagwesteinde 2017

  1.   8 april                  Van Lingen Competitie
  2.   27 mei                 Open Fries Kampioenschap
  3.   29 juli                  KNSB Baan Competitie
  4.   2 september       KNSB Baan Competitie – Jeugd

Van Lingen Competitie

  1.   8 april                  Zwaagwesteinde
  2.   22 april                Heerenveen
  3.   29 april                Ten Boer
  4.   10 juni                  Haulerwijk
  5.   8 juli                     St. Annaparochie
  6.   22 juli                  Sneek
  7.   9 september       Surhuisterveen
  8.   16 september     Wolvega
  9.   23 september    Medemblik (finale)

KNSB Baan Competitie

  1. 15 april                 Haulerwijk
  2. 13 mei                   Heerenveen
  3. 24 mei                  Medemblik
  4. 17 juni                   Heerde
  5. 22 juli                    Purmerend
  6. 26 juli                    Nijeveen
  7. 29 juli                    Zwaagwesteinde
  8. 16 augustus          Almere

KNSB Baan Competitie – Jeugd

  1. 15 april                Haulerwijk
  2. 13 mei                 Heerenveen
  3. 20 mei                Purmerend
  4. 17 juni                 Heerde
  5. 15 juli                  Almere
  6. 2 september      Zwaagwesteinde (finale)

Powerslide Competitie

  1. 19 april              Haulerwijk
  2. 17 mei                Alteveer
  3. 7 juni                  Surhuisterveen
  4. 21 juni                Baflo
  5. 5 juli                   Nijelamer
  6. 6 september     Alteveer

Internationaal Skeelerweekend

  • 23-24-25 juni (Pupillen, Kadetten, Junioren)  Haulerwijk/Wolvega

Nationaal Pupillentoernooi

  • 1 juli                             Nijeveen

Open Fries Kampioenschap

  • 27 mei                         Zwaagwesteinde

Internationale en Nationale Kampioenschappen

  1.   4 juni                        NK Marathon                               Otterlo
  2.   10/11 juni                NK Baan                                        Heerde
  3.   12 juni                      NK Weg                                         Heerde
  4.   18 juni                     NK Masters                                  Achterveld
  5.   23/31 juli                EK Baan, Weg en Marathon      Heerde/Steenwijk (onder voorbehoud)
  6.   30 augustus           ONK Bartlehiemtocht                Hallum
  7.   27 augustus           NK Weg Jeugd                              Medemblik
  8.   8 september          WK Baan, Weg en Marathon     China

Europa Cup

  1.   8/9 april                 Lagos                  Portugal
  2.   15 april                    Trois Pistes       Frankrijk
  3.   23 april                   Geissingen        Duitsland
  4.  28/29/30 april       Gross Gerau     Duitsland
  5.   6/7 mei                   Heerde               Nederland
  6.   12/13mei                Mechelen           België
  7.   19/20/21 mei        Gera                    Duitsland
  8.   3/4 juni                  Wörgl                 Oostenrijk
  9. 11/12/13 augustus  Oostende           België

KNSB Marathon Cup

  1. 27 april              Oldebroek
  2. 3 mei                  Steenwijk
  3. 21 mei                Zeist
  4. 27 mei               Gouda
  5. 28 mei               Waarland
  6. 24 juni               ‘t Harde
  7. 8 juli                   Staphorst
  8. 15 juli                Otterlo (finale)

Kampioenschappen

  • NK baan/weg                           2/3/4 juni             Heerenveen/Wolvega
  • NK marathon                          11 juni                      Arnhem
  • Europees Kamioenschap       1-10 juli                 Lagos (Portugal)
  • Wereld Kampioenschap        3-10 september    Nanjing (China)

Kledingsponsors

previous next

Meer informatie over skeeleren? info@skeelerverenigingids.nl

Contact

Skeelervereniging IDS
Badhûswei 1A
9271 VA De Westereen

info@skeelerverenigingids.nl

Gerealiseerd door Nextstep Design, Kollum